Green Mountain Grills

Grily Green Mountain Grills

Naše nové grily GMG modelové řady PRIME jsou postaveny ještě pevněji, chytřeji a důmyslněji a jsou lepší, než kdy byly. S grily GMG máte ovládání a monitorování vašeho grilu plně ve svých rukou, na dálku přes WiFi síť pomocí aplikace ve vašem chytrém telefonu. Nově je součástí našich modelů i skládací přední police, vnitřní grilovací světlo, upevnění pro rožně a silněji vyztužené rošty. Dvanácti voltový adaptér poskytuje ještě lepší kontrolu teploty, větší úsporu pelet a rychlejší zážeh. Nastavení teploty grilu v rozmezí od 65°C do 290°C s 5° ovládáním růstu teploty. S možností nastavení rychlostí větráku a motoru šneka můžete udržovat více konzistentní teploty. Díky průhlednému okénkům ve víku grilu a na zásobníku pelet  můžete mít pod dohledem jak váš grill, tak i zásobník na pelety bez toho, aniž by jste otevíraly gril. Díky výšce 35cm od grilovací plochy k vrchnímu víku a velkém prostoru v grilu můžete grilovat cokoliv od žebírek steaků až po malé prase. Díky našim dvou sondám do masa můžete také sledovat více teplot zároveň. 

Nakopněte své chuťové pohárky do nové dimenze!

PEAK PRIME BLACK/NEREZ

Model PEAK PRIME nabízíme ve variantě Black nebo Nerez. S novým designem digitálního ovladače, který umožnuje ovládat váš grill skrze vaši iOS nebo Android aplikaci Nové modely PRIME jsou postaveny ještě chytřeji a důmyslněji - s možností nastavení rychlostí větráku a motoru šneka můžete udržovat více konzistentní teploty - průhledný design grilu vám umožní mít pod dohledem jak váš gril, tak i pelety bez toho, aniž by unikla špetka kouře - díky výšce 35cm od grilovací plochy k vrchnímu víku a 0,3 m2 prostoru v grilu můžete grilovat cokoliv -až dvanáct kusů žebírkek až po malé prase - díky dvěma sondám na maso můžete sledovat vnitřní teplotu masa - součástí modelu je skládací přední police, vnitřní grilovací světlo, upevnění pro rožně a silněji vyztužené rošty - mějte všechny své grilovací nástroje po ruce díky našim háčkům na náčiní, které naleznete na bocích odkládací police Ovládejte a monitorujte váš gril z vašeho gauče nebo za pochodu s GMG smart ovládáním. Nastavte si teplotu vašeho grilu v rozmezí od 65 °C do 290 °C s 15° ovládáním růstu teploty. Upravte a monitorujte teplotu vašeho jídla pomocí mobilu s aplikací od GMG. Součástí našich grilů je také sensor „Sense-Mate“. Tento sensor neustále monitoruje teplotu okolí, pokud se venku ochladí, tak sensor aktivuje Turbo Mód. Díky tomu tak nemusíte čekat příliš dlouho, než se vám gril rozehřeje. Další funkce grilu jsou např. „Keep Warm Mode“, který vám udrží gril zahřátý anebo „Fan Only Mode“, který vám zase z grilu pomocí větráku po skončení grilování vyfoukne popel z ohniště. Fungování grilu: Pelety ze zásobníku se pomocí šnekového podavače automaticky posouvají do grilovací komory, kde jsou tyto pelety zažehnuty elektrickým zapalovačem, který je rozžhaví a větrák jim pomáhá k hoření. Využitím Venturiho efektu a vertikálních ventilátorů se vytvoří cyklonový oheň, který zajistí maximální spalování pelet s minimálním odpadem. Tepelný štít zase zajišťuje rovnoměrnou distribuci tepla a dýmu skrze celou komoru grilu. Grilujte chytřeji a jezte lépe..

 • Napětí 12V
 • Příkon 165W
 • Zapalovač 12V, 100W
 • Rozměr š/v/h 152cm x 132cm x 86cm
 • Materiál ocel
 • Víko grilu nerezová ocel (u varianty nerez)
 • Zásobník na pelety 8kg
 • Váha 96kg

Grilujte chytřeji. Jezte lépe!

LEDGE PRIME BLACK/NEREZ

Model LEDGE PRIME nabízíme také ve variantě Black či Nerez s novým designem digitálního ovladače, který umožnuje ovládat váš grill skrze vaši iOS nebo Android aplikaci Nové modely PRIME jsou postaveny ještě chytřeji a důmyslněji - s možností nastavení rychlostí větráku a motoru šneka můžete udržovat více konzistentní teploty - průhledný design grilu vám umožní mít pod dohledem jak váš gril, tak i pelety bez toho, aniž by unikla špetka kouře - díky výšce 35cm od grilovací plochy k vrchnímu víku a 0,3 m2 prostoru v grilu můžete grilovat cokoliv -až dvanáct kusů žebírkek až po malé prase - díky dvěma sondám na maso můžete sledovat vnitřní teplotu masa - součástí modelu je skládací přední police, vnitřní grilovací světlo, upevnění pro rožně a silněji vyztužené rošty - mějte všechny své grilovací nástroje po ruce díky našim háčkům na náčiní, které naleznete na bocích odkládací police Ovládejte a monitorujte váš gril z vašeho gauče nebo za pochodu s GMG smart ovládáním. Nastavte si teplotu vašeho grilu v rozmezí od 65 °C do 290 °C s 15° ovládáním růstu teploty. Upravte a monitorujte teplotu vašeho jídla pomocí mobilu s aplikací od GMG. Součástí našich grilů je také sensor „Sense-Mate“. Tento sensor neustále monitoruje teplotu okolí, pokud se venku ochladí, tak sensor aktivuje Turbo Mód. Díky tomu tak nemusíte čekat příliš dlouho, než se vám gril rozehřeje. Další funkce grilu jsou např. „Keep Warm Mode“, který vám udrží gril zahřátý anebo „Fan Only Mode“, který vám zase z grilu pomocí větráku po skončení grilování vyfoukne popel z ohniště. Fungování grilu: Pelety ze zásobníku se pomocí šnekového podavače automaticky posouvají do grilovací komory, kde jsou tyto pelety zažehnuty elektrickým zapalovačem, který je rozžhaví a větrák jim pomáhá k hoření. Využitím Venturiho efektu a vertikálních ventilátorů se vytvoří cyklonový oheň, který zajistí maximální spalování pelet s minimálním odpadem. Tepelný štít zase zajišťuje rovnoměrnou distribuci tepla a dýmu skrze celou komoru grilu. Grilujte chytřeji a jezte lépe.

 • Napětí 12V
 • Příkon 2W-165W
 • Zapalovač 12V, 100W
 • Rozměr š/v/h 132cm x 132cm x 86cm
 • Plocha grilování 0,30m2
 • Materiál ocel
 • Víko grilu nerezová ocel (u varianty nerez)
 • Zásobník na pelety 8kg
 • Váha 82,5kg

Cestujete, trampujete? Grilujte!

TREK PRIME NEREZ

Peletový gril Trek Prime Nerez - špičkový přenosný gril Ideální pro malé rodiny, táborníky, majitele karavanů nebo kohokoliv kdo si chce ugrilovat pár žebírek,4-6 steaků anebo pár burgerů. Ovládejte a monitorujte váš gril z vašeho gauče nebo za pochodu s GMG smart ovládáním. Nastavte si teplotu vašeho grilu v rozmezí od 65 °C do 290 °C s 5° ovládáním růstu teploty. Upravte a monitorujte teplotu vašeho jídla pomocí mobilu s aplikací od GMG. Součástí výbavy grilu je : - digitální ovladač přes WiFi(ovládejte a monitorujte gril skrze naši aplikaci na iOS nebo Android) - sonda na maso - vrchní víko na rošty - odkládací police s háčky na náčiní - sensor „Sense-Mate“, který neustále monitoruje teplotu grilu Gril může být napájen buď 12V stejnosměrným proudem nebo 120V střídavým proudem. Díky tomu je tak tento gril ideální pro grilování doma, při kempování, na lovu, na houseboatu, na hudebních festivalech nebo kdekoliv kam ho zrovna vezmete! Fungování grilu: Pelety ze zásobníku se pomocí šnekového podavače automaticky posouvají do grilovací komory, kde jsou tyto pelety zažehnuty elektrickým zapalovačem, který je rozžhaví a větrák jim pomáhá k hoření. Využitím Venturiho efektu a vertikálních ventilátorů se vytvoří cyklonový oheň, který zajistí maximální spalování pelet s minimální plýtváním. Tepelný štít zase zajišťuje rovnoměrnou distribuci tepla a dýmu skrze celou komoru grilu. Vždy používejte tento přenosný gril na nevznětlivém povrchu.

 • Napětí 12V
 • Příkon 2W-165W
 • Zapalovač 12V, 100W
 • Rozměr š/v/h 81cm x 61cm x 40cm
 • Plocha grilování 0,14m2
 • Materiál ocel
 • Víko grilu nerezová ocel
 • Zásobník na pelety 4kg
 • Váha 28,6kg

Vždy dejte mezi gril a povrch, na kterém je gril umístěn, žáruvzdornou bariéru.

Moderní grilování to jsou Green Mountain Grills

Daniel Boone

Peletový gril Daniel Boone je špičkovým modelem značky GMG za nízkou cenu. Je dodáván se sondou na maso a digitálním ovládáním, kdy pomocí aplikace iOS nebo Android monitorujete a máte pod kontrolou celý průběh grilování. Dále jsou součástí grilu praktický podnos s háčky na náčiní, kolečka z tvrdé gumy a samozřejmě nechybí kvalitní víko pro stojany na kuře, velkou drůbež nebo žebra. Funkčnost grilu je stejná jako u modelů Prime - pelety ze zásobníku se pomocí šnekového podavače automaticky posouvají do grilovací komory, kde jsou tyto pelety zažehnuty elektrickým zapalovačem, který je rozžhaví a větrák jim pomáhá k hoření. Součástí grilu Daniel Boone je také sensor „Sense-Mate“. Tento sensor neustále monitoruje teplotu okolí, pokud se venku ochladí, tak sensor aktivuje Turbo Mód. Díky tomu tak nemusíte čekat příliš dlouho, než se vám gril rozehřeje. Další funkce grilu je „Fan Only Mode“, který vám zase z grilu pomocí větráku po skončení grilování vyfoukne popel z ohniště.

 • Napětí 110V
 • Příkon 240W start / 60W pokračování
 • Zapalovač 110V, 240W
 • Rozměr š/v/h 142cm x 130cm x 61cm
 • Plocha grilování 0,28m2
 • Materiál ocel
 • Zásobník na pelety 8kg
 • Váha 69kg

GRAFFISHING & HUNTING

David Lužný

Plumlovská 3614, Prostějov, 796 04